• “Środowisko musi zapewniać bodźce, które przekształcają zainteresowanie w aktywność oraz zapraszają dziecko do tworzenia własnych doznań.”

  M. Montessori

 • “Nigdy nie pomagaj dziecku przy ćwiczeniu, jeśli czuje, że jest w stanie wykonać je samodzielnie.”

  M. Montessori

 • “Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat.”

  M. Montessori

 • 1
 • 2
 • 3
 • 1

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00

Poznaj europejskie, anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones w Warszawie

Montessori Stepping Stones położone w Powsinie na pograniczu dwóch warszawskich dzielnic – Ursynowa i Wilanowa, a także w niedalekiej odległości od miejscowości Konstancin-Jeziorna to międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole niepubliczne, które wyróżnia wyjątkowo domowa, ciepła i przyjazna atmosfera. Zostało założone, aby podążać za filozofią Montessori, ceniącą subiektywność i indywidualność każdego człowieka. Wierzymy, że dzieci mają ogromny, twórczy potencjał, są obdarzone przez naturę w bogatą wrażliwość oraz doskonale potrafią samodzielnie się uczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby przedszkole Twojego dziecka było przyjazne i przynosiło pozytywne efekty w przygotowaniu go do przyszłych doświadczeń szkolnych, a także codziennych obowiązków.

Prywatne anglojęzyczne przedszkole Warszawa

Naszym celem jest ułatwienie indywidualnego rozwoju dziecka, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, które osiągamy poprzez skupiające się na spontanicznym korzystaniu z ludzkiego intelektu nauczaniu metodą Montessori opracowane przez włoską lekarkę Marię Montessori. Zamierzamy również wzmocnić u naszych wychowanków wrodzoną miłość do uczenia się i eksploracji, tak by dorastali w szczęściu oraz odnosili sukcesy. Nasze anglojęzyczne prywatne przedszkole z siedzibą w Powsinie niedaleko Warszawy serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat na niezapomnianą przygodę połączoną z aktywną edukacją.

Przedszkole niepubliczne w Warszawie – fachowe nauczanie metodą Montessori

Anglojęzyczne przedszkole Montessori Stepping Stones to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem, doskonale przystosowany na cele przedszkolne budynek, ogromny ogród stworzony z myślą o zabawach, zajęciach ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych, a także kort tenisowy. Rodziców zainteresowanych uzyskaniem szczegółowych informacji na temat naszego anglojęzycznego przedszkola i metodzie Montessori zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki położonej w dogodnej lokalizacji – niedaleko Wilanowa, Ursynowa oraz miejscowości Konstancin-Jeziorna. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

Czytaj więcej