• “Środowisko musi zapewniać bodźce, które przekształcają zainteresowanie w aktywność oraz zapraszają dziecko do tworzenia własnych doznań.”

  M. Montessori

 • “Nigdy nie pomagaj dziecku przy ćwiczeniu, jeśli czuje, że jest w stanie wykonać je samodzielnie.”

  M. Montessori

 • “Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat.”

  M. Montessori

 • 1
 • 2
 • 3
 • 1

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
8:00 - 17:00

Poznaj europejskie przedszkole alternatywne Montessori Stepping Stones pod Warszawą

Montessori Stepping Stones w Powsinie to międzynarodowe anglojęzyczne przedszkole niepubliczne, które wyróżnia wyjątkowo domowa, ciepła atmosfera. Zostało ono założone, aby podążać za filozofią Montessori, ceniącą subiektywność i indywidualność każdego człowieka. Wierzymy, że dzieci mają ogromny, twórczy potencjał, są obdarzone przez naturę w bogatą wrażliwość oraz doskonale potrafią samodzielnie się uczyć. Dokładamy wszelkich starań, aby przedszkole Twojego dziecka było przyjazne i przynosiło pozytywne efekty w przygotowaniu go do przyszłych doświadczeń szkolnych, a także codziennych obowiązków. Naszym celem jest ułatwienie indywidualnego rozwoju dziecka, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, które osiągamy poprzez skupiające się na spontanicznym korzystaniu z ludzkiego intelektu nauczanie metodą Montessori opracowane przez włoską lekarkę Marię Montessori. Zamierzamy również wzmocnić u naszych wychowanków wrodzoną miłość do uczenia się i eksploracji, tak by dorastali w szczęściu oraz odnosili sukcesy. Prywatne przedszkole językowe z siedzibą w Powsinie niedaleko Warszawy serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 1,5 roku do 6 lat na niezapomnianą przygodę połączoną z aktywną edukacją.

Czytaj więcej