• Home
  • O nas
  • Przedszkole anglojęzyczne

Przedszkole anglojęzyczne

Poznawanie nowych języków bardzo rozwija ludzki umysł i dotyczy to tak samo dorosłych, jak dzieci. Im wcześniej rozpocznie się naukę, tym lepsze oraz trwalsze mogą być jej efekty. Z tego względu ogromną popularnością cieszą się anglojęzyczne przedszkola, takie jak Montessori Stepping Stones. Przekonaj się, jak cenną w życiu umiejętnością jest znajomość drugiego języka, a także ile frajdy może mieć Twoja pociecha z posługiwania się obcymi słówkami!

Prywatne przedszkole anglojęzyczne: Warszawa

Nauka drugiego języka w wieku przedszkolnym odbywa się metodą małych kroków, jednak staramy się wykorzystać potencjał młodych, głodnych wiedzy umysłów. Maria Montessori zaobserwowała wyraźną wrażliwość na naukę języka u maluchów do szóstego roku życia. Oznacza to, że rozpoczęcie przygody z angielskim już w przedszkolu pozwoli Twojemu dziecku w przyszłości lepiej przyswajać reguły gramatyczne, słownictwo oraz płynną wymowę. Wiemy, jak skuteczna jest nauka poprzez zabawę, dlatego podczas zajęć w przedszkolu anglojęzycznym Montessori Stepping Stones w Warszawie wspólnie śpiewamy, tańczymy i robimy mnóstwo innych rzeczy sprawiających dzieciom radość.

Anglojęzyczne przedszkole Montessori: Warszawa

W nauce języka angielskiego skupiamy się na kilku obszarach: czytania, pisania, gramatyki, słownictwa, wymowy oraz autoekspresji. Dzieci poznają obce słówka podczas śpiewania piosenek, recytowania wierszyków i rozmaitych zabaw, co połączone jest z metodą Montessori polegającą na wsparciu niezależności, pewności siebie, samoświadomości czy koncentracji u maluchów. Poznane podstawy obcego języka w tak młodym wieku pozwolą lepiej przyswajać bardziej zaawansowane słownictwo czy reguły gramatyczne, jakie przewiduje program nauczania w szkole podstawowej. Serdecznie zapraszamy rodziców z takich dzielnic Warszawy jak Ursynów czy Wilanów, a także okolicznych miejscowości, jak np. Konstancin, do zapoznania się z ofertą naszego niepublicznego anglojęzycznego przedszkola Montessori.